Piesočný výlev

31. srpna 2010 v 15:30 | loli |  trash
Táto poviedky je môžem otvorene povedať že najlepšia
akú som kedy čítala. Nikdy som sa tak nezasmiala :D,
no vlastne hej, pri Bleachi a prvých častiach Naruta a
keď sme s Mell vymysleli "Nejinu" (čítaj Nedžina s
výrazným upozornením na dž) xDD. Má to síce trochu
matúci a pre túto poviedky až priveľmi umelecký názov,
ale stojí to za to. Mimochodom je z konoha.cz a autor
je Avárt
cč and please dont copy

Upozornění: Dílo bylo sepsané za účelem odreagování autorova přeplněného mozku, rozhodně jej neberte vážně.
"Ne, nemusíte mi nikdo říkat, co si o mně myslíte. Vím to naprosto přesně! Není ani moc krásnej, jeho bojová technika je zbabělá, většinu zdokumentovaných bojů projede... Bojuje s divnejma loutkama, oblíká se jako trotl a používá líčidla. Zato Gaara- můj big brother! Ten ani líčidla používat nemusí! Ještě obarvený vlasy a mohl by mít fanklub na lidé.cz a blog.cz a kdoví co ještě, kdyby se fotil v koupelně a z ptačí perspektivy! No jasně, chudáčkovi všichni ubližovali, nikdo ho neměl rád! A co já? Asi si všichni myslíte, že jsem měl spoustu kámošů- ne, ještě líp- že jsem měl svůj vlastní gang týpků, co si myslí, kdo ví jací nejsou borci a máchaj kolem sebe baseballovýma pálkama. Ale to je taky blbost- baseball se u nás nehraje. A já žádný takový kámoše neměl! Vlastně jsem byl úplně normální- ségra mi dělala naschvály, otec mě buzeroval a mladší sourozenci jsou přece od toho, aby jste je mohli šikanovat! A to jsem byl ke Gaarovi ještě hodnej... Dobře, přiznávám- bylo to hlavně proto, že mu ani nemůžete dát ořecha bez toho, aby jste pak neobjímali záchodovou mísu a neblili písek.
Jo, byl jsem krutě trestán svým otcem. A ne, že by to bylo nějaký extra tajemství- vlastně to věděli všichni. Ale ne, jenom Gaara tu byla ta utlačovaná černá ovce! Ale jasně, já ho přece chápu! Musí bejt těžký mít zvláštní schopnosti, zachraňovat každej druhej den svět a nemoct se kvůli tomu ani pořádně vyspat... Ale přece nemůžu za to, že se z něho stalo vraždící monstrum? Ale změňme téma, tohle se Gaary vůbec netýká...
Proč se divně oblíkám? To záleží na tom, co si představujete pod pojmem divný! Gaara přece vůbec nevypadá divně s velkou dýní na...- do háje, už jsme zase u něj! To ani nemůžu myslet bez toho, aby mi do toho skákal!!? No prostě, co je divnýho na černý kapuci? Vzhledem k tomu, jaký mají někteří jedinci háro (Jiraya) jsem úplně normální! Dále... oblečení! Naruto taky nosí kombinézu a taky postupně přeladí do drsné černé! Nemusím ani připomínat co nosí náš... eh, pískometač!
Proč zrovna loutky? Dobrá otázka, taky to nevím. Jde to prostě nějak mimo mě... teda, vlastně to chtěl můj otec. Zase. Prostě jednou přišel domů, koukl na mě a povídá: Synu, budeš se učit loutkařem! No, co jsem měl na to odpovědět? Díky tati, je to nejšťatnější chvíle mého života? Byly mi čtyři roky! A pak že je Gaara jedinej, co musel dělat něco, co nechce... A jsme zase u Gaary.
Já vlastně nikdy neměl žádný přátele. Jo, vim co si myslíte- zakřiknutej borec si tu vylejvá duši. Ale občas to všichni potřebujem! Neříkejte že jste ani jednou nikdo neměli potřebu, dát najevo svý názory, pocity a myšlenky! Jo, týká se to taky všech lidí, co si píšou deník! Já si deník nikdy nepsal, takže se potřebuju občas vymluvit a hulákat to do vrby mi připadá divný... Jak už jsem řekl, žádný přátele taky nemám, tak komu se svěřit? Jasně, dokonce jsem jednu dobu klesl tak hluboko, že jsem se chtěl spřátelit i s Narutem! Opravdu se mi to nepřiznává snadno, přesto je to tak! Mými nejbližšími jsou zase jenom loutky. Když si tak vzpomínám, kvůli tomu mě v dětství ostatní nebrali. Měl jsem přezdívky jako: Teplouš! nebo: Ten, co si hraje s panenkama! a později: Emo!- To jsem se začal líčit. Prostě šikana jako Brno... teda, Konoha. A chtěl jsem si to s Gaarou vyměnit! Samozřejmě, určitě namítáte, že bych toho litoval, ale tenkrát mi bylo všechno jedno! Měl jsem pocit, že je mnohem lepší bejt obávanej, než terorizovanej! Právě proto jsem se snažil všude protlačit tu reformu školství! Ale to je teď jedno...
Kde jsme to přestali? Ah, moje schopnosti. Mám tři loutky, dvěma bojuju a tu třetí můžete použít jako štít. Je to taky docela výhoda na misi, když je zima. Vlezete si dovnitř a pohodlně se vyspíte. Takhle je tam prostor pro dva lidi. Teda, když jste tam hodně scvrknutý, tak alespoň pro deset, ale když se chcete uvnitř natáhnout, tak pro dva. Chtěl jsem to vyzkoušet na misi s Mikoshi... a víte, co řekla? Promiň Kankurou, ale nejsi můj typ! Tak já nejsem její typ? A kdo je teda její typ!? Zase ten zrzavej pískomil, že jo!
Právě proto jsem se rozhodl- přidám se to týhletý vaší organizace, porazím Gaaru, zachráním vesnici- před čím ještě není domyšlený- a sbalím všechny Gaarovy fanynky! No jo, asi to bude záhul. Gaara mě zřejmě napřed málem rozcupuje, ale já pak udělám nějakej chytrej trik a bude vymalováno!
Asi si říkáte, proč to chci udělat? Vždyť jsme se s Gaarou usmířili. Jo, je to pravda. Ale když on mě tou svojí popularitou strašně prudí! Jiný řešení? Jo, možná bych mohl dál dělat jakoby nic a vzít si Gaarovu fanynku, která se mnou bude jenom proto, že s Gaarou bydlím v jednom domě... Ale co by tohle bylo za život?
Počkat! Zapomenu na Gaaru a budu sám sebou! Takovej drsnej osamělej vlk! Po tomhle budou holky šílet! To je úžasnej nápad! Díky, jste nejlepší!!"
Pein a zbytek Akatsuki s pokleslýma čelistma sledovali písečného ninju, jak se uklonil a zamířil ke vchodu. Ticho, které zavládlo v celé skupině, přerušil až Pein. Odkašlal si, vytáhl formuláře a zvolal: ,,Další!"
Kakourou prošel kolem cedule "Casting of Akatsuki group", k velké frontě čekající ninjů. ,,Tak jaký to je?" zeptal se maník s onixovýma očima, který byl zrovna nařadě.
Kankurou ho povzbudivě poplácal po rameni: ,,Úžasný!"
Poznámky:
Ano, uvědomuju si, že nadpis zní jako výstřední vánoční recept a moc to nesedí k obsahu! Žel, ostatní návrhy mi připadaly nespravedlivé. Kdyby se to třeba jmenovalo "všechny rozhovory vedou k Gaarovi" (to jest jeden z návrhů) došlo by k velkém zklamání mnoha fandů, co očekávali něco jiného... A samotný "Výlev" (to jest původní název) se mi zdálo moc holý.
Gaara mi nějak zvlášť nevadí, ale parodie nezná přátel! (tahle navíc není nijak zvlášť dobrá)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

dfghjjjjjjjjknbvvTOPlist
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/59/Empty.png